Німецька мова - уроки онлайн - Алфавіт німецької мови
Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
25.05.2019
09:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Вивчення німецької мови онлайн

Меню сайту

Наше опитування
Чи хочете Ви відвідати Німеччину?
Всього відповідей: 1154

Статистика

 Алфавіт німецької мови 

Алфавіт німецької мови

Вивчення німецької мови самостійно ми почнемо з німецького алфавіту. Може ви з ним знайомі ще зі школи (що було б непогано), але якщо й ні, то ймовірно, що ви зустрічали англійський алфавіт, а в цих двох представників однієї групи мов багато спільного, що підтверджує ідентичність знаків їх алфавітів, тобто букви німецького алфавіту ті ж, що і в англійській (але читаються інакше).
Алфавіт німецької мови

Абетка німецької мови, як і англійської, складена на латинській основі і складається з 26 букв. Зрозуміло, букви цих двох алфавітів відрізняються в вимові, але те, що знаки однакові, вже допоможе швидше її вивчити. Що не мало важливо, читання німецьких букв легше, ніж англійських, як і читання в принципі. Незважаючи на труднощі тієї ж граматики німецької мови для початківців, читання німецькою явно поступається у своїй складності англійської.

Для чого ж варто вчити алфавіт німецької? Все дуже просто, адже щоб опанувати німецьку мовою, варто знати і алфавіт німецької, щоб вміти читати і швидко орієнтуватися в словнику, хоча Lingvo може виключити цю потреба. Про правопис німецької мови та головні правила читання ми ще поговоримо на сторінках нашого сайту , а зараз повернемося до самого алфавітом .

Окрім схожості англійського та німецького алфавітів є й відмінності. Існують ще три умляути німецької мови (ä, ö, ü) літери, які позначають умляутування звуків, а також буква ß (есцет), альтернативою якої можуть служити дві букви s. Але ці літери не наводяться в німецькому алфавіті поруч з відповідними буквами, а ставляться в кінці. Літери не рідкісні, тому про їх існування знати потрібно, з їх вимовою виникнуть труднощі.

Наводимо табличку алфавіту німецької мови. Зручно вчити алфавіт німецької, співаючи його пісенькою.

_

Алфавіт німецької мови

Алфавіт німецької мови - таблицяФорма входу

Пошук

Друзі сайту
Англійська мова для дітей онлайн Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською

_

Архів записів

Copyright "Вивчення німецької мови онлайн" © 2019