Німецька мова - уроки онлайн - Як виїхати до Німеччини?
Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
25.05.2019
09:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Вивчення німецької мови онлайн

Меню сайту

Наше опитування
Ви вже вивчали німецьку мову?
Всього відповідей: 851

Статистика

 Як виїхати до Німеччини? 

Як виїхати до Німеччини? (Імміграція в Німеччину)

Як відомо, Німеччина давно вже стала улюбленим місцем для імміграції багатьох іноземців, в тому числі і українців. До того ж, там вже проживає достатня кількість земляків, які свого часу перебралися з колишнього СРСР. Безумовно, це вселяє надію, якщо вони змогли - значить і я зможу. Насправді, виїхати на постійне місце проживання до Німеччини - шлях нелегкий, трудомісткий, але можливий. На даний момент існує близько 9-10 способів імміграції до Німеччини. Розглянемо деякі з них.

Як виїхати до Німеччини?

Як виїхати до Німеччини

Один з способів виїхати до Німеччини є шлюб з громадянином/кою Німеччини. Вам необхідно або вже перебувати у шлюбі з громадянином/кою Німеччини (в цьому випадку шлюб може бути укладений або в Україні, або в будь-якій країні), або збиратися вийти заміж / одружитися. У другому випадку є шанс оформити візу нареченої / нареченого і через деякий час виїхати до Німеччини і укласти шлюб вже на місці. Але й тут є свої нюанси. Щоб отримати візу нареченої, Вам доведеться здати мовний тест на знання німецької мови StartDeutsch 1, який можна здати в будь-якому інституті Гете світу.

Найбільш складним шляхом буде шлях професійної імміграції, тобто робота в Німеччині на легальних підставах. У цьому випадку, як ви, так і ваш роботодавець з Німеччини повинен довести, що ні на території держави ні в рамках ЄС немає подібного Вам фахівця і Ви є незамінним співробітником для цієї фірми.

Щоб виїхати до Німеччини, можна відкрити свій бізнес на її території. Тут також все непросто. Ваш початковий капітал повинен становити мінімум 250 тис. євро і Ви повинні забезпечити мінімум 5 громадян Німеччини робочим місцем.

Також можна виїхати до Німеччини, поступивши в німецький ВНЗ. Процес цей трудомісткий, довготривалий, але реальний. Для кандидата на місце в німецькому університеті необхідно здати тест на знання німецької мови Test DaF або DSH, відучитися мінімум два роки на очному відділенні українського ВУЗу і підтвердити фінансову спроможність випискою з рахунку в розмірі 8000 євро (сума варіюється + - 500 євро).

Ще одним способом виїхати до Німеччини є наявність німецьких коренів. Але даний факт вимагає підтвердження. На момент вашого народження, хоча б один з батьків мав перебувати німцем. Альтернативою цьому може бути факт того, що один з Ваших батьків був євреєм. У даному випадку Вам доведеться відмовитися від громадянства України.

Якщо Ви молоді (до 24 років) і активні, найкраще маєте педагогічну освіту і хоча б початкові знання німецької мови, то Ви можете стати Au-Pair у Німеччині. Ви проживаєте в німецькій родині, доглядаєте за дітьми і виконуєте легку роботу по дому. До того ж, Ви отримуєте кишенькові гроші в розмірі 260 євро на місяць. Така програма триває максимум 1 рік.

Еміграція в Німеччину

Схожий варіант Au-Pair, щоб виїхати до Німеччини - це вільний соціальний або екологічний рік (FSJ, FÖJ). Тут Ви працюєте в державній установі: будинку інвалідів, пенсіонерів або зоопарку, працюєте за кишенькові гроші на благо суспільства.

Але який би шлях Ви не обрали, наберіться терпіння. Адже попереду Вас чекає зіткнення з німецькою бюрократією та інтеграція в німецьке суспільство і їх устрій життя. У Вас все вийде, вірте в це!

Форма входу

Пошук

Друзі сайту
Англійська мова для дітей онлайн Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською

_

Архів записів

Copyright "Вивчення німецької мови онлайн" © 2019