Німецька мова - уроки онлайн - Умляути німецької мови
Головна
Реєстрація
Вхід
Субота
25.05.2019
09:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Вивчення німецької мови онлайн

Меню сайту

Наше опитування
Чи хочете Ви відвідати Німеччину?
Всього відповідей: 1154

Статистика

 Умляути німецької мови 

Умляути німецької мови

ä, ö, ü - ці знаки якщо і не лякають людей, які не знають німецької, так вже точно виглядають незрозумілими. А називаються вони умляутами. Протягом довгого часу мови еволюціонували, щось з'являлося нове, щось зникало. Так відбувалося і з німецькою мовою. Розглянемо більш детально умляути німецької мови.

"Умлаут, умляут (нім. Umlaut - "перегласовка") - фонетичне явище сингармонізму в деяких німецьких, кельтських, а також уральських та алтайських мовах, що полягає у зміні артикуляції і тембру голосних: часткова або повна асиміляція попереднього голосного подальшого, зазвичай - корінного голосного голосному закінчення (суфікса або флексії )".

Все виглядає так незрозуміло, але це пояснення наведено зі словника, а нашим завданням є з'ясувати роль умляутів в німецькій мові, а також їх вимову і написання. У німецькій мові існує три умляути, це: ä , ö, і ü . Варто зауважити, що вони не стоять біля своїх "старших братів" в алфавіті німецької мови, а виносяться в кінці з буквою ß.

Як бачимо, вони відповідають голосним німецьким буквах a, o, u з двома крапками зверху. Це графічне відмінність, але існує також відмінність у вимові, що нас більше хвилює. Тут ми наведемо приклад:

Mann - Männer ([a] - [ɛ])
Haus - Häuser ([au] - [oɪ] , аналогічно вимові eu як [oɪ])
Hof - Höfe ([o] - [œ])
Buch - Bücher ([u] - [y])

Умляути німецької мови Щоб правильно вимовляти умляути німецької мови радимо скористатися практичними порадами:

ä - як "е" на початку слова і після голосних, "е" - після приголосних
ö - положення язика як при "е", а губ - як при "о"
ü - положення язика як при "і", а губ - як при "у"

Можете повправлятися перед дзеркалом у вимові умляутів. Напевно вам доведеться набирати німецькі тексти на комп'ютері. Щоб була можливість друкувати також і умляути, варто встановити німецьку мову, а якщо ні, то є альтернативні буквосполучення, які ви напевно вже бачили:

ä - ae
ö - oe
ü - ue

Форма входу

Пошук

Друзі сайту
Англійська мова для дітей онлайн Вивчення 
іспанської мови онлайн - українською

_

Архів записів

Copyright "Вивчення німецької мови онлайн" © 2019